DSC_1151-apkirpta

 

Keliais žodžiais apie save:
Esu psichologė,  1989 m. baigiau Vilniaus universitetą. Jau virš 10 metų vedu mokymus įmonėms ir organizacijoms dalykinio bendravimo, darbo su klientais, personalo vadybos, komandos formavimo, elgesio konfliktų metu, savęs pažinimo ir tobulinimo, streso valdymo ir pan. temomis. Pastaraisiais metais dalyvauju įvairiuose projektuose, skirtuose mokymo metodikų kūrimui (mokomieji filmukai, užduotys simuliacinėms įmonėms…). Tai – itin kūrybiška ir smagi veikla, kaip ir straipsnių rašymas (AŠ ir PSICHOLOGIJA, PAČIOLIO leidiniai, LR STILIUS.. ir, žinoma, www.psichologijakasdien.lt J)

Nuo 2010 metų ėmiau dirbti su studentais M.Romerio universitete ir Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje – dėstau psichologiją, taip pat valdymo, turizmo psichologijos, komercijos psichologijos kursus  ir laisvai pasirenkamą dalyką „Emocijų pažinimas ir valdymas“.

Domiuosi Jungo- Myers-Briggs asmenybės tipologija (MBTI, daug kur pasaulyje taikoma organizacijų mokymuose) ir jos praktiniu taikymu. Kita domėjimosi sritis – Mindfulness streso valdymo metodika, šiuo metu itin sparčiai populiarėjanti ir tinkama ne tik stresui suvaldyti bei gyvenimo kokybei gerinti, bet ir kūrybiniam mąstymui lavinti, energingumui, kryptingumui bei produktyvumui palaikyti.

Šiuo metu studijuoju KET (kognityvinę elgesio terapiją) – šios pouniversitetinės studijos teikia žinių ir įgūdžių, reikalingų ne tik konsultaciniam darbui, bet ir mokymų rengimui. Kai kurie KET metodai idealiai tinka trumpalaikėms mokymų programoms bei savarankiškoms saviugdos metodikoms, ypač – orientuotoms į streso valdymą, savęs bei kitų žmonių motyvavimą, tikslų siekimą, bendravimo tobulinimą.

Seminarų metu, dirbdama su klientais, pirmiausiai stengiuosi užmegzti ryšį su žmonėmis, kurie ateina į konkrečius mokymus. Kokia bebūtų tema – geriau, jei dirbsime ties tuo, kas mums visiems aktualu. Manau, kad trumpalaikiai kvalifikacijos kėlimo mokymai, kaip ir populiarūs straipsniai, turėtų ne tik suteikti informacijos bei įgūdžių, bet ir būti smagūs, žaismingi – kai laikas praeina ne kankindamas, o lengvai, t.y., teikdamas naudą ir malonias emocijas..

Leave a Reply